1 Live Football On TV | Football On Television In The UK

The Ultimate Live Football On TV Guide

Live Football On TV is dedicated to providing the most up-to-date, extensive and accurate listings of Live Football On TV in the UK. Live-FootballOnTV.Com has schedules of live football on television from broadcasters including Sky Sports, BT Sport, Premier Sports, BBC, ITV and more.


Subscribe To Sky Sports Now  Subscribe To BT Sport Now  Subscribe To Premier Sports Now


Monday 21st October 2019
Minnesota United v LA Galaxy
MLS Play-Offs
01:30
FreeSports / Sky Sports Football

Swansea City U23 v Man Utd U23
Premier League 2
19:00
MUTV

Arminia Bielefeld v Hamburg
Bundesliga 2
19:30
BT Sport 1

Brescia v Fiorentina
Serie A
19:45
Premier 1

Sheffield United v Arsenal
Premier League
20:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Tuesday 22nd October 2019
Tottenham Hotspur U19 v Crvena Zvezda U19
UEFA Youth League Group Stage
15:00
BT Sport 2

Shakhtar Donetsk v Dinamo Zagreb
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport ESPN

Atletico Madrid v Bayer Leverkusen
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 1

QPR v Reading
Championship
19:45
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Sheffield Wednesday v Stoke City
Championship
19:45
Sky Sports Action

Birmingham City v Blackburn Rovers
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Millwall v Cardiff City
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Preston North End v Leeds United
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Swansea City v Brentford
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Club Brugge v PSG
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 4

Galatasaray v Real Madrid
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN

Olympiakos v Bayern Munich
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 2

Tottenham Hotspur v Crvena Zvezda
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 3 / BT Sport Ultimate

Man City v Atalanta
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 2

Juventus v Lokomotiv Moscow
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 3

West Brom v Barnsley
Championship
20:00
Sky Sports Red Button
Wednesday 23rd October 2019
Adelaide United v Melbourne City
Australian FFA Cup Final
09:30
BT Sport 2

Ajax U19 v Chelsea U19
UEFA Youth League Group Stage
13:00
BT Sport 2

Genk U19 v Liverpool U19
UEFA Youth League Group Stage
13:00
BT Sport 3

RB Leipzig v Zenit St Petersburg
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 1

Ajax v Chelsea
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 3

Huddersfield Town v Middlesbrough
Championship
19:45
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Bristol City v Charlton Athletic
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Derby County v Wigan Athletic
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Fulham v Luton Town
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Nottingham Forest v Hull City
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Red Bull Salzburg v Napoli
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 2

Genk v Liverpool
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 2

Inter Milan v Borussia Dortmund
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN

Slavia Prague v Barcelona
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 3 / BT Sport Extra 3

Benfica v Lyon
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 5

Lille v Valencia
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 4
Thursday 24th October 2019
New York City FC v Toronto FC
MLS Conference Semi-FInal
00:00
FreeSports

Seattle Sounders v Real Salt Lake
MLS Conference Semi-FInal
03:00
FreeSports

Slovan Bratislava v Wolves
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport ESPN

Partizan Belgrade v Man Utd
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport 2

FC Porto v Rangers
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport 3

Roma v Borussia Monchengladbach
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Extra 2

Celtic v Lazio
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 3 / BT Sport Ultimate

Arsenal v Vitoria Guimaraes
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 2

Eintracht Frankfurt v Standard Liege
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN / BT Sport Extra 2
Friday 25th October 2019
Atlanta United v Philadelphia Union
MLS Conference Semi-FInal
01:00
FreeSports

Los Angeles FC v LA Galaxy
MLS Conference Semi-FInal
03:30
FreeSports

Brisbane Roar v Melbourne Victory
Hyundai A-League
09:30
BT Sport 2

Man Utd U23 v Stoke City U23
Premier League 2
19:00
MUTV

Ayr United v Dundee
Scottish Championship
19:05
BBC Scotland

FSV Mainz 05 v FC Cologne
Bundesliga
19:30
BT Sport 2

Nantes v Monaco
Ligue 1
19:45
BT Sport 3

Southampton v Leicester City
Premier League
20:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Albacete v Cadiz
La Liga 2
20:00
La Liga SmartBank YouTube
Saturday 26th October 2019
Newcastle Jets v Adelaide United
Hyundai A-League
07:15
BT Sport ESPN

Western Sydney Wanderers v Sydney FC
Hyundai A-League
09:30
BT Sport ESPN

Liverpool U18 v Man City U18
U18 Premier League Cup
11:00
LFCTV GO

Hamburg v VFB Stuttgart
Bundesliga 2
12:00
BT Sport 2

Man City v Aston Villa
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Sheffield Wednesday v Leeds United
Championship
12:30
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Beijing Guoan v Tianjin Teda
Chinese Super League
12:35
Premier 2

Rayo Vallecano v Ponferradina
La Liga 2
15:00
La Liga SmartBank YouTube

Mirandes v Tenerife
La Liga 2
17:00
La Liga SmartBank YouTube

Racing Santander v Deportivo La Coruna
La Liga 2
17:00
La Liga SmartBank YouTube

Chesterfield v Notts County
National League
17:20
BT Sport 1

Burnley v Chelsea
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Bayer Leverkusen v Werder Bremen
Bundesliga
17:30
BT Sport 2 / BT Sport Ultimate

Lyon v FC Metz
Ligue 1
19:00
BT Sport Extra 2

Numancia v Lugo
La Liga 2
19:00
La Liga SmartBank YouTube

Malaga v Real Oviedo
La Liga 2
19:00
La Liga SmartBank YouTube

Atletico Madrid v Athletic Bilbao
La Liga
20:00
Premier 1 / LaLiga TV
Sunday 27th October 2019
Wellington Phoenix v Perth Glory
Hyundai A-League
05:00
BT Sport 1

Western United v Melbourne City
Hyundai A-League
07:00
BT Sport 1

Celta Vigo v Real Sociedad
La Liga
11:00
FreeSports / Premier 2 / LaLiga TV

Girona v Alcorcon
La Liga 2
11:00
La Liga SmartBank YouTube

Bologna v Sampdoria
Serie A
11:30
Premier 1

Swansea City v Cardiff City
Championship
12:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Aberdeen v Celtic
Scottish Premiership
12:15
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Everton Ladies v Brighton & Hove Albion Women
FA Women's Super League
12:30
The FA Player

Man Utd Women v Reading FC Women
FA Women's Super League
12:30
BBC Red Button / BBC iPlayer / The FA Player / BBC Sport Website

London Bees v Crystal Palace Women
FA Women's Championship
13:00
The FA Player

Granada v Real Betis
La Liga
13:00
Premier 2 / LaLiga TV

Newcastle United v Wolves
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Birmingham City Women v Liverpool Women
FA Women's Super League
14:00
The FA Player

Atalanta v Udinese
Serie A
14:00
FreeSports

SPAL v Napoli
Serie A
14:00
Premier 1

Rennes v Toulouse
Ligue 1
14:00
BT Sport ESPN

Arsenal Women v Man City Women
FA Women's Super League
14:30
BT Sport 2

Wolfsburg v FC Augsburg
Bundesliga
14:30
BT Sport 3

Bristol City Women v Tottenham Hotspur Women
FA Women's Super League
15:00
The FA Player

West Ham Women v Chelsea Women
FA Women's Super League
15:00
The FA Player

Levante v Espanyol
La Liga
15:00
Premier 2 / LaLiga TV

Sporting Gijon v Real Zaragoza
La Liga 2
15:00
La Liga SmartBank YouTube

St Etienne v Amiens SC
Ligue 1
16:00
BT Sport ESPN

Liverpool v Tottenham Hotspur
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Roma v AC Milan
Serie A
17:00
Premier 1

Borussia Monchengladbach v Eintracht Frankfurt
Bundesliga
17:00
BT Sport 3

Las Palmas v Fuenlabrada
La Liga 2
17:00
La Liga SmartBank YouTube

Huesca v Elche
La Liga 2
17:00
La Liga SmartBank YouTube

Sevilla v Getafe
La Liga
17:30
Premier 2 / LaLiga TV

Fiorentina v Lazio
Serie A
19:45
Premier 1

Osasuna v Valencia
La Liga
20:00
Premier 2 / LaLiga TV

PSG v Marseille
Ligue 1
20:00
BT Sport 1

Almeria v Extremadura
La Liga 2
20:00
La Liga SmartBank YouTube

North Carolina Courage v Chicago Red Stars
NWSL Play-Off Final
20:30
BT Sport 2 / NWSL Website
Monday 28th October 2019
Sandhausen v Wehen Wiesbaden
Bundesliga 2
19:30
BT Sport 1

QPR v Brentford
Championship
19:45
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event
Tuesday 29th October 2019
Alaves v Atletico Madrid
La Liga
18:00
Premier 1 / LaLiga TV

Parma v Verona
Serie A
18:00
Premier 2

Accrington Stanley v Liverpool U21
EFL Trophy Group Stage
19:45
LFCTV

Brescia v Inter Milan
Serie A
20:00
Premier 2

Bordeaux v Dijon FCO
Coupe de la Ligue Round of 32
20:05
BT Sport 1

Barcelona v Real Valladolid
La Liga
20:15
Premier 1 / LaLiga TV

TBC
MLS Play-Offs
21:00
FreeSports
Wednesday 30th October 2019
Valencia v Sevilla
La Liga
18:00
Premier 2 / LaLiga TV

Liverpool v Arsenal
Carabao Cup 4th Round
19:30
Sky Sports Football

Ross County v Rangers
Scottish Premiership
19:45
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Juventus v Genoa
Serie A
20:00
Premier 2

Chelsea v Man Utd
Carabao Cup 4th Round
20:05
Sky Sports Main Event

Monaco v Marseille
Coupe de la Ligue Round of 32
20:05
BT Sport 2

Real Madrid v Leganes
La Liga
20:15
Premier 1 / LaLiga TV

TBC
MLS Play-Offs
23:00
FreeSports
Thursday 31st October 2019
Eibar v Villarreal
La Liga
18:00
Premier 1 / LaLiga TV

Pacos de Ferreira v Sporting CP
Primeira Liga
19:45
FreeSports

AC Milan v SPAL
Serie A
20:00
Premier 2

Getafe v Granada
La Liga
20:15
Premier 1 / LaLiga TV
Friday 1st November 2019
Sydney FC v Newcastle Jets
Hyundai A-League
08:30
BT Sport ESPN

Dundee v Greenock Morton
Scottish Championship
19:05
BBC Scotland

Hoffenheim v Paderborn
Bundesliga
19:30
BT Sport 3

Barnsley v Bristol City
Championship
19:45
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Dijon FCO v PSG
Ligue 1
19:45
BT Sport 2

Connah's Quay Nomads v The New Saints
Welsh Premier League
20:00
S4C
Saturday 2nd November 2019
Western Sydney Wanderers v Brisbane Roar
Hyundai A-League
06:15
BT Sport 1

Melbourne Victory v Western United
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 2

Espanyol v Valencia
La Liga
12:00
Premier 1 / LaLiga TV

AFC Bournemouth v Man Utd
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Wigan Athletic v Swansea City
Championship
12:30
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Watford v Chelsea
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Hibernian v Celtic
Betfred Cup Semi-Final
17:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Union Berlin v Hertha Berlin
Bundesliga
17:30
BT Sport 2

Real Madrid v Real Betis
La Liga
20:00
Premier 2 / LaLiga TV
Sunday 3rd November 2019
Melbourne City v Wellington Phoenix
Hyundai A-League
05:00
BT Sport ESPN

Perth Glory v Central Coast Mariners
Hyundai A-League
07:00
BT Sport ESPN

Real Valladolid v Real Mallorca
La Liga
11:00
FreeSports / Premier 2 / LaLiga TV

Atalanta v Cagliari
Serie A
11:30
Premier 1

Charlton Athletic v Preston North End
Championship
12:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

VFB Stuttgart v Dynamo Dresden
Bundesliga 2
12:30
BT Sport ESPN

Villarreal v Athletic Bilbao
La Liga
13:00
Premier 2 / LaLiga TV

Crystal Palace v Leicester City
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Genoa v Udinese
Serie A
14:00
Premier 1

Fortuna Dusseldorf v FC Cologne
Bundesliga
14:30
BT Sport ESPN

Rangers v Hearts
Betfred Cup Semi-Final
15:00
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Osasuna v Alaves
La Liga
15:00
Premier 2 / LaLiga TV

Everton v Tottenham Hotspur
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Augsburg v Schalke 04
Bundesliga
17:00
BT Sport ESPN

Fiorentina v Parma
Serie A
17:00
Premier 1

Celta Vigo v Getafe
La Liga
17:30
Premier 2 / LaLiga TV

AC Milan v Lazio
Serie A
19:45
Premier 1

Granada v Real Sociedad
La Liga
20:00
Premier 2 / LaLiga TV

St Etienne v Monaco
Ligue 1
20:00
BT Sport 1
Monday 4th November 2019
VFL Bochum v FC Nuremberg
Bundesliga 2
19:30
BT Sport 1

SPAL v Sampdoria
Serie A
19:45
Premier 1

Stoke City v West Brom
Championship
20:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event
Tuesday 5th November 2019
Chelsea U19 v Ajax U19
UEFA Youth League Group Stage
13:00
BT Sport 2

Barcelona v Slavia Prague
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 1

Zenit St Petersburg v RB Leipzig
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport ESPN

Liverpool v Genk
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 3

Napoli v Red Bull Salzburg
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Borussia Dortmund v Inter Milan
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN

Lyon v Benfica
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Chelsea v Ajax
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC / BT Sport Ultimate

Valencia v Lille
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC
Wednesday 6th November 2019
Atalanta U19 v Man City U19
UEFA Youth League Group Stage
13:00
BT Sport 2

Vitoria Guimaraes v Arsenal
UEFA Europa League Group Stage
15:50
BT Sport 2

Bayern Munich v Olympiakos
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 1

Lokomotiv Moscow v Juventus
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport ESPN

PSG v Club Brugge
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Real Madrid v Galatasaray
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN

Crvena Zvezda v Tottenham Hotspur
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 2

Atalanta v Man City
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 3

Dinamo Zagreb v Shakhtar Donetsk
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Bayer Leverkusen v Atletico Madrid
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC
Thursday 7th November 2019
Lazio v Celtic
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport 3

Wolves v Slovan Bratislava
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN

Man Utd v Partizan Belgrade
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 2 / BT Sport Ultimate

Rangers v FC Porto
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 3
Friday 8th November 2019
Melbourne City v Central Coast Mariners
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 1

FC Cologne v Hoffenheim
Bundesliga
19:30
BT Sport 3

Dundee v Dundee United
Scottish Championship
19:45
BT Sport 2

Nice v Bordeaux
Ligue 1
19:45
BT Sport ESPN

Aberystwyth Town v Bala Town
Welsh Premier League
20:00
S4C

Norwich City v Watford
Premier League
20:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Saturday 9th November 2019
Newcastle Jets v Perth Glory
Hyundai A-League
06:15
BT Sport 3

Western United v Western Sydney Wanderers
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 3

Holstein Kiel v Hamburg
Bundesliga 2
12:00
BT Sport 3

TBC
La Liga
12:00
Premier 1 / LaLiga TV

Alaves v Real Valladolid
La Liga
12:00
FreeSports / LaLiga TV

Chelsea v Crystal Palace
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Nottingham Forest v Derby County
Championship
12:30
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

England Women v Germany Women
Women's International
17:30
BBC One

Leicester City v Arsenal
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Bayern Munich v Borussia Dortmund
Bundesliga
17:30
BT Sport 2
Sunday 10th November 2019
Melbourne Victory v Wellington Phoenix
Hyundai A-League
05:00
BT Sport ESPN

Adelaide United v Brisbane Roar
Hyundai A-League
07:00
BT Sport ESPN

Cardiff City v Bristol City
Championship
12:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Borussia Monchengladbach v Werder Bremen
Bundesliga
12:30
BT Sport 2

Wolves v Aston Villa
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Wolfsburg v Bayer Leverkusen
Bundesliga
14:30
BT Sport 2

Livingston v Rangers
Scottish Premiership
15:00
Sky Sports Football

Liverpool v Man City
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

SC Freiburg v Eintracht Frankfurt
Bundesliga
17:00
BT Sport 2
Monday 11th November 2019
Larne v Crusaders
Northern Irish Premiership
19:45
Sky Sports Football
Thursday 14th November 2019
Turkey v Iceland
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Czech Republic v Kosovo
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

England v Montenegro
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
ITV

Portugal v Lithuania
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Premier League

Serbia v Luxembourg
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Albania v Andorra
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

France v Moldova
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button
Friday 15th November 2019
Central Coast Mariners v Adelaide United
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 1

Armenia v Greece
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports Red Button

Finland v Liechtenstein
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports Red Button

Norway v Faroe Islands
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports Football

Denmark v Gibraltar
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Switzerland v Georgia
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Romania v Sweden
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Spain v Malta
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Football

Bosnia-Herzegovina v Italy
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Premier League

Raith Rovers v Elgin City
Tunnock's Caramel Wafer Cup Quarter-Final
19:45
BBC ALBA

TBC
Tunnock's Caramel Wafer Cup Quarter-Final
20:00
S4C
Saturday 16th November 2019
Sydney FC v Melbourne Victory
Hyundai A-League
06:15
BT Sport 2

Western United v Newcastle Jets
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 2

Cyprus v Scotland
UEFA EURO 2020 Qualifier
14:00
Sky Sports Football

Azerbaijan v Wales
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event / S4C

Slovenia v Latvia
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports Red Button

Russia v Belgium
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports Premier League

San Marino v Kazakhstan
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports Red Button

Yeovil Town v Dover Athletic
National League
17:20
BT Sport 1

Germany v Belarus
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Premier League

Northern Ireland v Netherlands
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Croatia v Slovakia
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Austria v North Macedonia
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Israel v Poland
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button
Sunday 17th November 2019
Brisbane Roar v Melbourne City
Hyundai A-League
05:00
BT Sport ESPN

Tranmere Rovers v Wycombe Wanderers
League One
12:00
Sky Sports Football

Luxembourg v Portugal
UEFA EURO 2020 Qualifier
14:00
Sky Sports Football

Serbia v Ukraine
UEFA EURO 2020 Qualifier
14:00
Sky Sports Red Button

Charlton Athletic Women v Leicester City Women
FA Women's Championship
14:00
The FA Player

Brighton & Hove Albion Women v Birmingham City Women
FA Women's Super League
14:00
The FA Player

Chelsea Women v Man Utd Women
FA Women's Super League
14:00
The FA Player

Liverpool Women v Everton Ladies
FA Women's Super League
14:00
The FA Player

Man City Women v West Ham Women
FA Women's Super League
14:00
The FA Player

Reading FC Women v Bristol City Women
FA Women's Super League
14:00
The FA Player

Tottenham Hotspur Women v Arsenal Women
FA Women's Super League
15:00
BT Sport 1

Bulgaria v Czech Republic
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports TBC / Sky Sports Football

Kosovo v England
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
ITV

Albania v France
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Football

Andorra v Turkey
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Moldova v Iceland
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button
Monday 18th November 2019
Gibraltar v Switzerland
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Republic of Ireland v Denmark
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Mix / Sky Sports Main Event

Malta v Norway
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Spain v Romania
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Football

Sweden v Faroe Islands
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Greece v Finland
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Italy v Armenia
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Premier League

Liechtenstein v Bosnia-Herzegovina
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button
Tuesday 19th November 2019
Germany v Northern Ireland
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Main Event

Netherlands v Estonia
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Slovakia v Azerbaijan
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Wales v Hungary
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button / Sky Sports Premier League / S4C

North Macedonia v Israel
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Latvia v Austria
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Poland v Slovenia
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Belgium v Cyprus
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Mix

San Marino v Russia
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Red Button

Scotland v Kazakhstan
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Football
Friday 22nd November 2019
Western Sydney Wanderers v Melbourne City
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 1

Brighton & Hove Albion U23 v Liverpool U23
Premier League 2
19:00
LFCTV

Borussia Dortmund v Paderborn
Bundesliga
19:30
BT Sport 1

Glenavon v Linfield
Northern Irish Premiership
19:45
BBC Two NI

Fulham v QPR
Championship
19:45
Sky Sports Football
Saturday 23rd November 2019
Wellington Phoenix v Brisbane Roar
Hyundai A-League
06:15
BT Sport 3

Adelaide United v Melbourne Victory
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 3

Perth Glory v Sydney FC
Hyundai A-League
10:45
BT Sport 3

West Ham v Tottenham Hotspur
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Charlton Athletic v Cardiff City
Championship
12:30
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Maidenhead United v Woking
National League
17:20
BT Sport 1

Man City v Chelsea
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

RB Leipzig v FC Cologne
Bundesliga
17:30
BT Sport ESPN
Sunday 24th November 2019
Central Coast Mariners v Western United
Hyundai A-League
05:00
BT Sport 1

Middlesbrough v Hull City
Championship
12:00
Sky Sports Football

Hamilton Academical v Rangers
Scottish Premiership
12:15
BT Sport 1

VFB Stuttgart v Karlsruher
Bundesliga 2
12:30
BT Sport 3

London Bees v Charlton Athletic Women
FA Women's Championship
14:00
The FA Player

Augsburg v Hertha Berlin
Bundesliga
14:30
BT Sport 3

St Johnstone v Aberdeen
Scottish Premiership
15:00
Sky Sports Football

Sheffield United v Man Utd
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Hoffenheim v Mainz
Bundesliga
17:00
BT Sport 1
Monday 25th November 2019
Hannover 96 v Darmstadt
Bundesliga
19:30
BT Sport 1

Aston Villa v Newcastle United
Premier League
20:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Tuesday 26th November 2019
Galatasaray v Club Brugge
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport TBC

Lokomotiv Moscow v Bayer Leverkusen
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport TBC

Cardiff City v Stoke City
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Fulham v Derby County
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Huddersfield Town v Swansea City
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Luton Town v Charlton Athletic
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Millwall v Wigan Athletic
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Real Madrid v PSG
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Crvena Zvezda v Bayern Munich
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Tottenham Hotspur v Olympiakos
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Atalanta v Dinamo Zagreb
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Man City v Shakhtar Donetsk
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Juventus v Atletico Madrid
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Reading v Leeds United
Championship
20:00
Sky Sports Football
Wednesday 27th November 2019
Vitoria Guimaraes v Standard Liege
UEFA Europa League Group Stage
15:50
BT Sport 2

Zenit St Petersburg v Lyon
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport TBC

Valencia v Chelsea
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport TBC

QPR v Nottingham Forest
Championship
19:45
Sky Sports TBC

Blackburn Rovers v Brentford
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Hull City v Preston North End
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Middlesbrough v Barnsley
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Sheffield Wednesday v Birmingham City
Championship
19:45
Sky Sports Red Button

Genk v Red Bull Salzburg
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Liverpool v Napoli
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Barcelona v Borussia Dortmund
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Slavia Prague v Inter Milan
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

RB Leipzig v Benfica
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Lille v Ajax
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

West Brom v Bristol City
Championship
20:00
Sky Sports TBC
Thursday 28th November 2019
FC Astana v Man Utd
UEFA Europa League Group Stage
15:50
BT Sport 2

SC Braga v Wolves
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport TBC

Feyenoord v Rangers
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport TBC

Celtic v Rennes
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Arsenal v Eintracht Frankfurt
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport TBC
Friday 29th November 2019
Swansea City v Fulham
Championship
19:45
Sky Sports Football

Caernarfon Town v Cardiff Metropolitan University
Welsh Premier League
20:00
S4C
Saturday 30th November 2019
Newcastle United v Man City
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Charlton Athletic v Sheffield Wednesday
Championship
12:30
Sky Sports Football

Southampton v Watford
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Sunday 1st December 2019
Ross County v Celtic
Scottish Premiership
12:00
Sky Sports Football

London City Lionesses v Sheffield United Women
FA Women's Championship
14:00
The FA Player

Norwich City v Arsenal
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Leicester City v Everton
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Monday 2nd December 2019
Huddersfield Town U23 v Liverpool U23
Premier League Cup
19:00
LFCTV

Preston North End v West Brom
Championship
19:45
Sky Sports Football
Tuesday 3rd December 2019
Crystal Palace v AFC Bournemouth
Premier League
19:30
Amazon Prime Video

Burnley v Man City
Premier League
20:15
Amazon Prime Video
Wednesday 4th December 2019
Leicester City v Watford
Premier League
19:30
Amazon Prime Video

Wolves v West Ham
Premier League
19:30
Amazon Prime Video

Man Utd v Tottenham Hotspur
Premier League
19:30
Amazon Prime Video

Chelsea v Aston Villa
Premier League
19:30
Amazon Prime Video

Southampton v Norwich City
Premier League
19:30
Amazon Prime Video

Aberdeen v Rangers
Scottish Premiership
19:45
Sky Sports Football

Liverpool v Everton
Premier League
20:15
Amazon Prime Video
Thursday 5th December 2019
Sheffield United v Newcastle United
Premier League
19:30
Amazon Prime Video

Arsenal v Brighton & Hove Albion
Premier League
20:15
Amazon Prime Video
Friday 6th December 2019
Millwall v Nottingham Forest
Championship
19:45
Sky Sports Football

TBC
Welsh Cup 3rd Round
20:00
S4C
Saturday 7th December 2019
Huddersfield Town v Leeds United
Championship
12:30
Sky Sports Football

Everton v Chelsea
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Man City v Man Utd
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Sunday 8th December 2019
TBC
Betfred Cup Final
TBC
BT Sport TBC

West Brom v Swansea City
Championship
12:00
Sky Sports Football

St Johnstone v Celtic
Scottish Premiership
12:15
BT Sport TBC

Aston Villa v Leicester City
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Brighton & Hove Albion v Wolves
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Monday 9th December 2019
West Ham v Arsenal
Premier League
20:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Tuesday 10th December 2019
Red Bull Salzburg v Liverpool
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport TBC

Napoli v Genk
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport TBC

Borussia Dortmund v Slavia Prague
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Inter Milan v Barcelona
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Benfica v Zenit St Petersburg
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Lyon v RB Leipzig
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Ajax v Valencia
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Chelsea v Lille
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC
Wednesday 11th December 2019
Dinamo Zagreb v Man City
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport TBC

Shakhtar Donetsk v Atalanta
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport TBC

Club Brugge v Real Madrid
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

PSG v Galatasaray
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Bayern Munich v Tottenham Hotspur
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Olympiakos v Crvena Zvezda
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Atletico Madrid v Lokomotiv Moscow
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Bayer Leverkusen v Juventus
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC
Thursday 12th December 2019
CFR Cluj v Celtic
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport TBC

Standard Liege v Arsenal
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport TBC

Wolves v Besiktas
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Man Utd v AZ Alkmaar
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport TBC

Rangers v Young Boys
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport TBC
Friday 13th December 2019
Barry Town United v The New Saints
Welsh Premier League
20:00
S4C
Saturday 14th December 2019
Liverpool v Watford
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Southampton v West Ham
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Sunday 15th December 2019
Motherwell v Rangers
Scottish Premiership
12:00
Sky Sports Football

Man Utd v Everton
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Liverpool U23 v Chelsea U23
Premier League 2
14:00
LFCTV

Arsenal v Man City
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Monday 16th December 2019
Crystal Palace v Brighton & Hove Albion
Premier League
20:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Wednesday 18th December 2019
Hearts v Celtic
Scottish Premiership
19:45
BT Sport TBC
Friday 20th December 2019
Hibernian v Rangers
Scottish Premiership
19:45
BT Sport TBC
Saturday 21st December 2019
Everton v Arsenal
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Man City v Leicester City
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Sunday 22nd December 2019
Watford v Man Utd
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Tottenham Hotspur v Chelsea
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Thursday 26th December 2019
Tottenham Hotspur v Brighton & Hove Albion
Premier League
12:30
Amazon Prime Video

Hearts v Hibernian
Scottish Premiership
12:30
Sky Sports Football

AFC Bournemouth v Arsenal
Premier League
15:00
Amazon Prime Video

Aston Villa v Norwich City
Premier League
15:00
Amazon Prime Video

Chelsea v Southampton
Premier League
15:00
Amazon Prime Video

Crystal Palace v West Ham
Premier League
15:00
Amazon Prime Video

Everton v Burnley
Premier League
15:00
Amazon Prime Video

Sheffield United v Watford
Premier League
15:00
Amazon Prime Video

St Mirren v Celtic
Scottish Premiership
15:00
BT Sport TBC

Man Utd v Newcastle United
Premier League
17:30
Amazon Prime Video

Leicester City v Liverpool
Premier League
20:00
Amazon Prime Video
Friday 27th December 2019
Wolves v Man City
Premier League
19:45
Amazon Prime Video

Dundee United v Dundee
Scottish Championship
19:45
BT Sport TBC
Saturday 28th December 2019
Brighton & Hove Albion v AFC Bournemouth
Premier League
12:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Norwich City v Tottenham Hotspur
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Burnley v Man Utd
Premier League
19:45
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate
Sunday 29th December 2019
Celtic v Rangers
Scottish Premiership
12:30
Sky Sports Football

Arsenal v Chelsea
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Liverpool v Wolves
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Wednesday 1st January 2020
Brighton & Hove Albion v Chelsea
Premier League
12:30
BT Sport TBC

Burnley v Aston Villa
Premier League
12:30
BT Sport TBC

Newcastle United v Leicester City
Premier League
15:00
BT Sport TBC

Southampton v Tottenham Hotspur
Premier League
15:00
BT Sport TBC

Watford v Wolves
Premier League
15:00
BT Sport TBC

Man City v Everton
Premier League
17:30
BT Sport TBC

Norwich City v Crystal Palace
Premier League
17:30
BT Sport TBC

West Ham v AFC Bournemouth
Premier League
17:30
BT Sport TBC

Arsenal v Man Utd
Premier League
20:00
BT Sport TBC
Thursday 2nd January 2020
Liverpool v Sheffield United
Premier League
20:00
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate
Friday 10th January 2020
Sheffield United v West Ham
Premier League
20:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Saturday 11th January 2020
Crystal Palace v Arsenal
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Tottenham Hotspur v Liverpool
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Sunday 12th January 2020
AFC Bournemouth v Watford
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Aston Villa v Man City
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Saturday 18th January 2020
Watford v Tottenham Hotspur
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Newcastle United v Chelsea
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Sunday 19th January 2020
Burnley v Leicester City
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Liverpool v Man Utd
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Tuesday 21st January 2020
Sheffield United v Man City
Premier League
19:30
BT Sport TBC

Chelsea v Arsenal
Premier League
20:15
BT Sport TBC
Wednesday 22nd January 2020
Leicester City v West Ham
Premier League
19:30
BT Sport TBC

Man Utd v Burnley
Premier League
20:15
BT Sport TBC
Thursday 23rd January 2020
Wolves v Liverpool
Premier League
20:00
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate
Tuesday 18th February 2020
TBC
UEFA Champions League Last-16 1st Leg
20:00
BT Sport TBC

TBC
UEFA Champions League Last-16 1st Leg
20:00
BT Sport TBC
Wednesday 19th February 2020
TBC
UEFA Champions League Last-16 1st Leg
20:00
BT Sport TBC

TBC
UEFA Champions League Last-16 1st Leg
20:00
BT Sport TBC
Tuesday 25th February 2020
TBC
UEFA Champions League Last-16 1st Leg
20:00
BT Sport TBC

TBC
UEFA Champions League Last-16 1st Leg
20:00
BT Sport TBC
Wednesday 26th February 2020
TBC
UEFA Champions League Last-16 1st Leg
20:00
BT Sport TBC

TBC
UEFA Champions League Last-16 1st Leg
20:00
BT Sport TBC
Saturday 29th February 2020
TBC
FA WSL Continental Cup Final
TBC
BT Sport TBC
Sunday 1st March 2020
TBC
Carabao Cup Final
TBC
Sky Sports TBC
Tuesday 10th March 2020
TBC
UEFA Champions League Last-16 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC

TBC
UEFA Champions League Last-16 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC
Wednesday 11th March 2020
TBC
UEFA Champions League Last-16 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC

TBC
UEFA Champions League Last-16 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC
Tuesday 17th March 2020
TBC
UEFA Champions League Last-16 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC

TBC
UEFA Champions League Last-16 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC
Wednesday 18th March 2020
TBC
UEFA Champions League Last-16 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC

TBC
UEFA Champions League Last-16 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC
Sunday 5th April 2020
TBC
EFL Trophy Final
TBC
Sky Sports TBC
Tuesday 7th April 2020
TBC
UEFA Champions League Quarter-Final 1st Leg
20:00
BT Sport TBC

TBC
UEFA Champions League Quarter-Final 1st Leg
20:00
BT Sport TBC
Wednesday 8th April 2020
TBC
UEFA Champions League Quarter-Final 1st Leg
20:00
BT Sport TBC

TBC
UEFA Champions League Quarter-Final 1st Leg
20:00
BT Sport TBC
Tuesday 14th April 2020
TBC
UEFA Champions League Quarter-Final 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC

TBC
UEFA Champions League Quarter-Final 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC
Wednesday 15th April 2020
TBC
UEFA Champions League Quarter-Final 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC

TBC
UEFA Champions League Quarter-Final 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC
Tuesday 28th April 2020
TBC
UEFA Champions League Semi-Final 1st Leg
20:00
BT Sport TBC
Wednesday 29th April 2020
TBC
UEFA Champions League Semi-Final 1st Leg
20:00
BT Sport TBC
Tuesday 5th May 2020
TBC
UEFA Champions League Semi-Final 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC
Wednesday 6th May 2020
TBC
UEFA Champions League Semi-Final 2nd Leg
20:00
BT Sport TBC
Saturday 9th May 2020
TBC
FA Women's Cup Final
TBC
BBC One

TBC
Scottish FA Cup Final
TBC
Premier 1 / BBC One Scotland
Saturday 16th May 2020
TBC
League Two Play-Off Final
TBC
Sky Sports TBC
Sunday 17th May 2020
TBC
FA Trophy Final
TBC
BT Sport TBC

TBC
FA Vase Final
TBC
BT Sport TBC
Saturday 23rd May 2020
TBC
FA Cup Final
TBC
BBC One / BT Sport TBC
Sunday 24th May 2020
TBC
League One Play-Off Final
TBC
Sky Sports TBC
Monday 25th May 2020
TBC
Championship Play-Off Final
TBC
Sky Sports TBC
Wednesday 27th May 2020
TBC
UEFA Europa League Final
20:00
BT Sport TBC
Saturday 30th May 2020
TBC
UEFA Champions League Final
20:00
BT Sport TBC

The site is designed to help you easily find out what channel the football is on and our listings include all of the major British competitions including Premier League, Championship, League One, League Two, FA Cup, Carabao Cup and Scottish football. We also have complete schedules for all of the major European leagues including La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie as well as the UEFA Champions League and UEFA Europa League.


View complete listings of upcoming football fixtures on TV including live football on TV today, live football on TV tonight, live football on TV tomorrow and live football on TV this week. Alternatively, choose specialised listings from the menu.


11